V prodejně lze platit hotově a kartou, to platí také pro dobírku.

VIF Super benzín Aditiv 500 ml

Kód: P0123
216 Kč 179 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Aditivum - čistič palivové soustavy pro benzínové motory, vhodný na zimu i léto, zvýšení oktanového čísla, objem 500 ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aditivum od společnosti VIF díky svému složení s mazivostní přísadou dovede podstatným způsobem snížit spotřebu cenného paliva bez jakéhokoliv negativního vlivu na součásti palivového systému. Směs naopak dokáže zvýšit životnost valné většiny benzínových motorů, přičemž nezáleží na tom, jestli vlastníte moderní automobil s přímým vstřikováním, nebo starší model s klasickým karburátorem. Speciální složky kromě maximalizace účinnosti spalování rozpouští usazeniny, které snižují životnost palivového systému a rovněž předchází nepříznivé korozi motoru. Potěší také slučitelnost aditiva s většinou ostatních látek, mezi něž řadíme různé typy motorových olejů, dalších příměsí a samozřejmě druhů benzínu.

SNIŽTE SPOTŘEBU
Směs látek v čele se speciální mazivostní přísadou dokáže optimalizovat a snížit celkovou spotřebu paliva na ujetý kilometr. Podle měření výrobce lze takto ušetřit 5–7 % benzínu, což zdaleka není zanedbatelná úspora.

ŠIROKÉ UPLATNĚNÍ
Aditivum je navrženo tak, aby bylo kompatibilní s valnou většinou benzínových motorů, motorových olejů, s různými typy benzínu a dalších přípravků. Lze jej tedy použít jak do moderních motorů s přímým vstřikováním, tak i do starších systémů s klasickým karburátorem.

PRODLOUŽENÍ ŽIVOTNOSTI
Směs je vyrobena s důrazem na bezpečnost pro celý palivový systém – nezhoršuje žádné parametry chodu ani neškodí žádným součástem motoru, ale naopak ho dokáže udržovat v maximálním výkonu. Navíc pak usnadňuje rozpouštění různých usazenin, předchází korozi a napomáhá k čistotě karburátoru a sacích ventilů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Aditiva
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg
Položka byla vyprodána…