Akce Efekt lupa
 

Banner Running Bull EFB 12V 70Ah 660A 570 00 plně nabitá autobaterie + tableta - letní ostřikovač zdarma + výhodný výkup staré baterie

Neohodnoceno
 

Running Bull EFB – EFB = startovací baterie odolná vůči cyklickému zatížení

Dostupnost Na dotaz
3 265 Kč
2 698 Kč bez DPH
Kód produktu 57000
Značka BANNER
Kategorie BANNER Running Bull EFB
Položka byla vyprodána...
 

Autobaterie překypující energií pro moderní vozidla, které mají systém Start/Stop. Tato baterie má vysokou odolnost proti cyklické zátěži a je tak ideálním palubním zdrojem energie, který si perfektně poradí s extrémním namáháním v podobě opakovaného startování vozidel.

Použití:

Autobaterie Running Bull EFB se hodí zejména pro malé vozy, osobní vozy střední třídy a jednoduché systémy Start/Stop bez rekuperace brzdné energie.

TIP PRO VÁS: Nezapomeňte k nám přivézt svoji starou autobaterii. Vykoupíme ji od Vás a ušetříte tak až několik set korun při nákupu nové! Více informací, jak si spočítat, kolik za svoji starou autobaterii od nás dostanete, najdete v tomto článku nebo v ceníku Výkup autobaterií.

Bezpečnostní informace: k tomuto výrobku je vydán bezpečnostní list, který Vám umožní přijmout nezbytná opatření s ohledem na ochranu lidského zdraví, bezpečnost a životní prostředí, naleznete jej v záložce Soubory.

Hmotnost 19 kg
Napětí: 12 V
Kapacita: 70 Ah
Start. proud: 660 A
Šířka: 175 mm
Výška: 190 mm
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.