V prodejně lze platit hotově a kartou, to platí také pro dobírku. Otevírací doba 8:00 - 16:00.

Reflexní páska - může zachránit život

Tmavé oblečení, šero či tma, déšť či sníh a Vy jdete po neosvětlené silnici. Unavený řidič, který se vrací domu z práce. Jak dopadne jejich střetnutí? Dobře, protože nejste "neviditelný" chodec, ale máte na sobě reflexní pásku. A tak Vás řidič včas zpozoruje a vyhne se Vám. :)

Že jí ještě nemáte? Tak klikněte sem a pořiďte si reflexní pásku s certifikací, která zaručuje vaši bezpečnost. Dokonce i zákon říká: "Pohybuje-li se chodec mimo obec za snížené viditelnosti po krajnici nebo po okraji vozovky v místě, které není osvětleno veřejným osvětlením, je povinen mít na sobě prvky z retroreflexního materiálu umístěné tak, aby byly viditelné pro ostatní účastníky provozu na pozemních komunikacích." (Zákon č. 361/2000 Sb. §53 odst. 9). K tomu Vám právě dobře poslouží reflexní pásky, které je nejlepší umístit na ruku a nohu, které jsou blíž k silnici. Umisťují se na kotník a zápěstí.

Chodce s viditelnými reflexními prvky může řidič vidět až 200 m předem, kdežto chodce bez reflexních prvků v tmavém oblečení řidič zpozoruje pouhých 18 m předem a to je velký rozdíl.