Varta Silver Dynamic AGM 12V 75Ah 730A, 575 500 073 plně nabitá autobaterie + reflexní páska zdarma + výhodný výkup staré baterie

1 hodnocení
 

Autobaterie s technologií EFB, Start-Stop, dvojnásobná životnost

Dostupnost Na dotaz
2 832 Kč
2 340 Kč bez DPH
Kód produktu 575500073
Značka VARTA
Kategorie VARTA Blue Dynamic EFB
Položka byla vyprodána...
 

Tato baterie je určena pro vysoké výkony. Obsahuje technologii EFB, díky které je tato baterie vhodná pro vozy, které během jedné jízdy mnohokrát startují. Má také dvojnásobnou životnost oproti konvenčním bateriím. Tato baterie je vyrobena podle nejvyšších evropských standardů.

Použití:

Autobaterie Varta Blue Dynamic EFB se hodí pro policejní či záchranné vozy, taxi, luxusní vozy. Dále také pro vozy s extrémně vysokými nároky, vozy s nadstandardním vybavením a vozy Start-Stop.

TIP PRO VÁS: Nezapomeňte k nám přivézt svoji starou autobaterii. Vykoupíme ji od Vás a ušetříte tak až několik set korun při nákupu nové! Více informací, jak si spočítat, kolik za svoji starou autobaterii od nás dostanete, najdete v tomto článku nebo v ceníku Výkup autobaterií.

 Bezpečnostní informace: k tomuto výrobku je vydán bezpečnostní list, který Vám umožní přijmout nezbytná opatření s ohledem na ochranu lidského zdraví, bezpečnost a životní prostředí, naleznete jej v záložce Soubory.

Hmotnost 21.19 kg
Zkrácený kód: E46
Napětí: 12 V
Kapacita: 75 Ah
Start. proud: 730 A
Délka: 315 mm
Šířka: 175 mm
Výška: 175 mm
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.