VARTA Powersports Freshpack 12V 5Ah 60A, 505 012 003 plně nabitá autobaterie + možný výkup staré baterie v prodejně 15 Kč/kg

1 hodnocení
 

Banner_baterky_web

Motobaterie kapacita: 5Ah, startovací proud: 60A, napětí: 12V, rozmístění pólů: pravá, rozměry: 121 x 61 x 131, nejprodávanější řada motobaterií s dobrým výkonem a trvanlivostí. Aktivace dolitím kyseliny.

Dostupnost Objednáno
684 Kč
565 Kč bez DPH
   
Kód produktu 505 012 003
Značka VARTA
Kategorie VARTA Powersports Freshpack
 

Motobateire VARTA Powersports Freshpack 5Ah

Hlavní parametry: kapacita 5Ah, startovací proud 60A, rozměr: délka 121 mm, šířka 61 mm, výška 131 mm, hmotnost: 2,11 kg, +pól vpravo.

Nejprodávanější motobaterie řady Powersports s dobrým výkonem a trvanlivostí, které se vyznačuje snadnou instalací a ekonomickým provozem. Tato motobaterie VARTA má také skvělý startovací výkon i za chladného počasí. Má pevnou konstrukci a je tak odolná proti vibracím. Ve svislé poloze je také odolná proti vytečení. Motobaterie je dodávána nabitá v suchém stavu, aktivujete ji dolitím kyseliny, která je součástí balení. Aktivace je jednoduchá, součástí balení je nádoba s kyselinou, kterou nasadíte na vyznačené místo a počkáte pár minut. Pokud nevyteče veškerá kyselina, můžete si pomoct propíchnutím slabé dírky do nádobky, tím pustíte vzduch a je hotovo. Pokud si na to netroufáte, rádi vám v naší prodejně pomůžeme a motobaterii takto zdarma aktivujeme za vás.

Výhody řady Powersport Freshpack:

Vibration_resistance_Icon__RGB_blue_UK_without_texture_70px   Standardní odolnost pro vibracím.
   
Mounting_Angle_0_Icon_RGB_blue_UK_without_texture_70px   Montáž ve svislé poloze.

 

Proč koupit autobaterii u nás?
  Získáte praktický dárek ke každé objednávce autobaterie/ motobaterie nad 1000 Kč
  Prodáváme pouze plně nabité autobaterie, které jsou připravené k okamžitému použití. Pokud je třeba aktivace, rádi vám pomůžeme.
  Pokud budeme muset řešit reklamaci (reklamací máme pouze 0,4% ze všech objednávek), máme pro vás řešení, kdy vám
  zapůjčíme po tuto dobu naší novou autobaterii (vyžadujeme vratnou kauci).

 

Použití motobaterie je vhodné pro:

  • motocykly
  • čtyřkolky
  • vodní a sněžné skútry

TIP PRO VÁS: Nezapomeňte k nám přivézt svoji starou autobaterii. Vykoupíme ji od Vás a ušetříte tak až několik set korun při nákupu nové! Více informací, jak si spočítat, kolik za svoji starou autobaterii od nás dostanete, najdete v tomto článku nebo v ceníku Výkup autobaterií.

Hmotnost 2.11 kg
Napětí: 12 V
Kapacita: 5 Ah
Start. proud: 60 A
Délka: 121 mm
Šířka: 61 mm
Výška: 131 mm
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.