VARTA Powersports Freshpack 12V 7Ah 74A, 507 013 004 plně nabitá autobaterie + možný výkup staré baterie v prodejně 15 Kč/kg

1 hodnocení
 

Banner_baterky_web

Motobaterie kapacita: 7Ah, startovací proud: 74A, napětí: 12V, rozmístění pólů: pravá, rozměry: 137 x 75 x 134, nejprodávanější řada motobaterií s dobrým výkonem a trvanlivostí. Aktivace dolitím kyseliny.

Dostupnost Momentálně nedostupné
793 Kč
655 Kč bez DPH
Kód produktu 507 013 004
Značka VARTA
Kategorie VARTA Powersports Freshpack
 

Motobateire VARTA Powersports Freshpack 7Ah

Hlavní parametry: kapacita 7Ah, startovací proud 74A, rozměr: délka 137 mm, šířka 75 mm, výška 134 mm, hmotnost: 2,86 kg, +pól vpravo.

Nejprodávanější motobaterie řady Powersports s dobrým výkonem a trvanlivostí, které se vyznačuje snadnou instalací a ekonomickým provozem. Tato motobaterie VARTA má také skvělý startovací výkon i za chladného počasí. Má pevnou konstrukci a je tak odolná proti vibracím. Ve svislé poloze je také odolná proti vytečení. Motobaterie je dodávána nabitá v suchém stavu, aktivujete ji dolitím kyseliny, která je součástí balení. Aktivace je jednoduchá, součástí balení je nádoba s kyselinou, kterou nasadíte na vyznačené místo a počkáte pár minut. Pokud nevyteče veškerá kyselina, můžete si pomoct propíchnutím slabé dírky do nádobky, tím pustíte vzduch a je hotovo. Pokud si na to netroufáte, rádi vám v naší prodejně pomůžeme a motobaterii takto zdarma aktivujeme za vás.

Výhody řady Powersport Freshpack:

Vibration_resistance_Icon__RGB_blue_UK_without_texture_70px   Standardní odolnost pro vibracím.
   
Mounting_Angle_0_Icon_RGB_blue_UK_without_texture_70px   Montáž ve svislé poloze.

 

Proč koupit autobaterii u nás?
  Získáte praktický dárek ke každé objednávce autobaterie/ motobaterie nad 1000 Kč
  Prodáváme pouze plně nabité autobaterie, které jsou připravené k okamžitému použití. Pokud je třeba aktivace, rádi vám pomůžeme.
  Pokud budeme muset řešit reklamaci (reklamací máme pouze 0,4% ze všech objednávek), máme pro vás řešení, kdy vám
  zapůjčíme po tuto dobu naší novou autobaterii (vyžadujeme vratnou kauci).

 

Použití motobaterie je vhodné pro:

  • motocykly
  • čtyřkolky
  • vodní a sněžné skútry

TIP PRO VÁS: Nezapomeňte k nám přivézt svoji starou autobaterii. Vykoupíme ji od Vás a ušetříte tak až několik set korun při nákupu nové! Více informací, jak si spočítat, kolik za svoji starou autobaterii od nás dostanete, najdete v tomto článku nebo v ceníku Výkup autobaterií.

Hmotnost 2.86 kg
Zkrácený kód: 12N7-4A
Napětí: 12 V
Kapacita: 7 Ah
Start. proud: 74 A
Délka: 137 mm
Šířka: 75 mm
Výška: 134 mm
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.