Přivezte nám do Jinočan staré autobaterie, zaplatíme 15,50 Kč/ kg.

Bazar

Vítejte v našem bazaru. Nabízíme autobaterie od renomovaných značek Varta a Exide za výrazně snížené ceny. Tyto baterie pocházejí z našeho staršího skladového sortimentu nebo mají drobné kosmetické vady. 

I když některé z těchto baterií mohou mít mírně nižší startovací výkon než zbrusu nové produkty, všechny jsou pečlivě testovány a ověřeny naším týmem. U každého produktu najdete detailní popis, včetně data výroby a aktuálního stavu, takže máte jasno o tom, co kupujete.

Nabízíme až 50% slevu na vybrané produkty, což z našeho bazaru dělá ideální místo pro výhodný nákup autobaterií. Ušetřete peníze a zároveň získejte produkt, který odpovídá vašim potřebám.

Věříme, že náš bazar nabízí skvělou příležitost pro všechny, kteří hledají kvalitní autobaterie za rozumnou cenu. Prohlédněte si naši nabídku a objevte skvělé nabídky, které jsme pro vás připravili.

Nejprodávanější

AUX9
 
650 Kč
(537 Kč bez DPH)
1 položek celkem
AUX9
537 Kč bez DPH
650 Kč

Bazar - rok výroby 2020, baterie nebyla nikdy použitá, startovací proud a kapacita 100%, záruka 12 měsíců. Sleva 50%. Možno použít i do motocyklu. Přídavná autobaterie Auxiliary...

Kód: VARTA AUX9-BAZAR