Přivezte nám do Jinočan staré autobaterie, zaplatíme 15,50 Kč/ kg.

Naše služby v Jinočanech

Vítejte u nás v Autobaterie Jinočany, kde vaše spokojenost s vozidlem začíná!

Víme, že každé auto je jiné a každý řidič má své specifické potřeby. Proto jsme tady, abychom vám pomohli najít to pravé řešení pro vaše vozidlo, ať už hledáte novou baterii, potřebujete poradit, nebo se chcete jen zbavit té staré.

Poradíme, pomůžeme
Nemusíte být expertem na autobaterie, abyste u nás našli tu pravou. Stačí se zeptat a my vám poradíme, která baterie bude pro vaše auto nejlepší. Chceme, abyste odjížděli s pocitem, že jste udělali dobrou volbu.

Starou autobaterii vykoupíme a ekologicky zlikvidujeme
Vaše stará baterie u nás najde nové využití. Přineste ji a my vám za ni rádi zaplatíme. Je to jednoduchý způsob, jak se zbavit starého a zároveň udělat něco dobrého pro planetu.

Diagnostika, která odhalí vše potřebné
S našimi diagnostickými službami získáte jasný obrázek o tom, v jakém stavu vaše baterie je. Prověříme její kapacitu, startovací proud a mnoho dalšího. Díky tomu můžete předejít nečekaným problémům a zajistit, že vaše auto bude vždy připraveno vyrazit na cestu.

Nabíjení a regenerace pro delší životnost
Nabízíme také služby nabíjení a regenerace, které prodlouží životnost vaší baterie. S našimi postupy získá vaše baterie druhý dech a vy se můžete spolehnout na její spolehlivost.

Výměna bez starostí
Když přijde čas na výměnu baterie, naše tým to zařídí rychle a bez komplikací. Ať už potřebujete standardní výměnu nebo máte speciální požadavky, jsme tady, abychom vám pomohli.

Umíme i opravit
Někdy stačí malá oprava, aby vaše baterie znovu pracovala, jak má. Nabízíme opravy pólů a další údržbu, která zajistí, že vaše baterie bude v top stavu.

Půjčíme vám naši, když potřebujete
Pokud vaše baterie potřebuje nabíjení nebo jste se rozhodli pro regeneraci, nabízíme možnost zapůjčení náhradní baterie. Takže vaše každodenní plány nebudou narušeny.

Těšíme se na vaši návštěvu v Autobaterie Jinočany. Společně najdeme to nejlepší řešení pro vaše vozidlo.

Ceník služeb

Název služby Cena vč. DPH
Diagnostika autobaterie 50 Kč
- Doplněno o reálný zátěžový test (50, 100, 150, 200, 400 či 600A) + 25 Kč
Měření a doplnění elektrolytu 100 Kč
Kapacitní test baterie (součástí je 2x nabití, zákazník obdrží výsledný graf s posudkem stavu baterie)
Nabíjení autobaterií
- Motobaterie 50 Kč
- Baterie do osobního vozu a do dodávek 100 Kč
- Nákladní autobaterie a trakční baterie do 300Ah 250 Kč
Regenerace baterií
- Motobaterie 150 Kč
- Baterie do osobního vozu a do dodávek 300 Kč
- Nákladní autobaterie a trakční baterie do 300Ah 500 Kč
Výměny autobaterií
- Základní. Jednoduché výměny, kde je snadné autobaterii vyjmout. Většina výměn spadá do této kategorie (VW Golf, Passat, Škoda Fabia, Octavia, Superb apod.). Včetně systému start-stop. Výměna zahrnuje zálohování palubního napětí, čištění a konzervaci svorek a pólů baterie a provedení testu alternátoru. 400 Kč
- Rozšířená. Složitější výměny, vícepráce s demontáží baterie. Jinak vše jako u základní výměny. (Některé vozy Ford, Volvo, vyšší řady vozů Mercedes, Audi, BMW, dále MPV apod.) 600 Kč
- Individuální. Časově náročné výměny (složitá demontáž plastových dílů nebo sedačky, demontáž koberce, luxusní vozy, špatně dostupné Auxiliary baterie apod.). Domluvíme s vámi individuální cenu odpovídající časové náročnosti výměny. 800 - 1500 Kč
Kódování řídicí jednotky 150 Kč
Expresní výměna – bez předchozí rezervace, dáme vám přednost před vším ostatním + 1000 Kč
Dojezd do 10 km v okolí Jinočan a výměna autobaterie na místě (i s využítím zálohování napětí) 1500 Kč (nad 10 km do max 15 km + 30 Kč/ km)
Oprava bateriových pólů baterie (při opravách uzavřených baterií je nutno před vlastní opravou počkat 1-2 dny) 500 Kč
Zapůjčení autobaterie po dobu nabíjení (během reklamačního řízení pouze vratná kauce) 100 Kč (vratná kauce 1000 Kč)