Přivezte nám do Jinočan staré autobaterie, zaplatíme 16,50 Kč/ kg.

Výměna autobaterie

Probíhá u nás v Jinočanech a také NOVĚ u vás doma, v práci, nebo dokonce pokud se dostanete do nemilé situace a nenastartujete z důvodu vybité autobaterie. Jste-li do 20 km od nás, potom se na nás můžete v pracovní dny mezi 9:00 - 15:00 obrátit. AJ_baner_vymena_lidi

 • Pošleme k vám profesionálně vyškoleného kolegu, který rozumí autobateriím jako nikdo jiný.
 • Na místě je schopen proměřit, zda je auto skutečně nepojízdné z důvodu nefunkčnosti autobaterie.
 • Přijede k vám s více typy autobaterií a vyberete společně tu, která pro vaše auto bude nejvhodnější.
 • Autobaterii vymění také v nejmodernějších autech, v případě potřeby na místě nakóduje řídicí jednotku a zajistí zálohování napětí.
 • Rezervujte si termín výměny předem na tel. 602 267 958

Služba výměny autobaterie v dojezdu 20 km od Jinočan je zpoplatněna částkou 1500 Kč (nad 10 km do max 20 km + 30 Kč/ km). Cena autobaterie je stejná jako při nákupu přes e-shop. Více informací o cenách najdete v ceníku služeb.

Jsme spolehlivým prodejcem značkových autobaterií. Díky našim znalostem různých typů aut a jejich specifických potřeb vám můžeme doporučit optimální autobaterii, která nejen že perfektně vyhovuje vašemu autu, ale také splní vaše očekávání ve výkonu a životnosti.
Zakládáme si na profesionalitě, spolehlivosti a maximální spokojenosti zákazníka. Vyzkoušejte nás. Věříme, že budete spokojeni.

Autobaterie vyměňujeme pouze po předchozí rezervaci.

AJ_Výměna_baner 
Přímo u nás v provozovně - náměstí 5. května 3, 252 25 Jinočany.

 • rezervujte si termín předem na tel. 602 267 958
 • vyměňujeme každý pracovní den, v případě výrazně zhoršeného počasí vám dáme vědět o změně termínu
 • díky modernímu vybavení jsme schopni nakódovat řídící jednotku vozu a vyměnit tak baterii i v novějších autech
 • autobaterii vám vyměníme na základě předchozí domluvy s naším pracovníkem

Autobaterie vyměňujeme pouze po předchozí rezervaci.
Proč si nechat baterii odborně vyměnit u nás?

  • Rádi vám s výběrem baterie poradíme. A to zdarma. Vždy raději na vlastní oči vidíme auto, do kterého chcete autobaterii vyměnit. Zejména u japonských a korejských značek, luxusních aut a dodávek.
  • Na místě vykoupíme vaši starou baterii. Cena, kterou za ni dostanete, z části pokryje náklady na odbornou výměnu baterii (v některých případech vám celou výměnu zaplatí.
  • Při výměně dokážeme odhalit případné další problémy s dobíjením, přídavnou baterií apod.
  • Odborná výměna zahrnuje u většiny novějších aut i aktivaci (nakódování) nové baterie. Bez ní řídicí jednotka auta neví, že byla instalována nová baterie a nepřizpůsobí tomu její nabíjeni a vybíjení. To vede k jejímu přetížení a rychlému zničení. Nutnost kódování vašeho auta dokážeme potvrdit při telefonické objednávce, v neobvyklých případech přímo u nás.
  • Při kódování baterie vám můžeme v některých případech změnit typ a kapacitu baterie. Což lze využít především u obytných dodávek a karavanů. Posouzení je vždy na našem technikovi.
  • Garantujeme odbornost, kvalitní poradenství a výborné ceny. Zejména u dražších aut provedeme výměnu za zlomek ceny oproti autorizovaným servisům. 

Ceník:

Název služby Cena vč. DPH
Výměny autobaterií v Jinočanech a také u vás doma
- Základní. Jednoduché výměny, kde je snadné autobaterii vyjmout. Většina výměn spadá do této kategorie (VW Golf, Passat, Škoda Fabia, Octavia, Superb apod.). Včetně systému start-stop. Výměna zahrnuje zálohování palubního napětí, čištění a konzervaci svorek a pólů baterie a provedení testu alternátoru. 400 Kč
- Rozšířená. Složitější výměny, vícepráce s demontáží baterie. Jinak vše jako u základní výměny. (Některé vozy Ford, Volvo, vyšší řady vozů Mercedes, Audi, BMW, dále MPV apod.) 600 Kč
- Individuální. Časově náročné výměny (složitá demontáž plastových dílů nebo sedačky, demontáž koberce, luxusní vozy, špatně dostupné Auxiliary baterie apod.). Domluvíme s vámi individuální cenu odpovídající časové náročnosti výměny. 800 - 1500 Kč
Kódování řídicí jednotky 150 Kč
Expresní výměna – bez předchozí rezervace, dáme vám přednost před vším ostatním + 1000 Kč
Dojezd do 10 km v okolí Jinočan a výměna autobaterie na místě (i s využítím zálohování napětí) 1500 Kč (nad 10 km do max 20 km + 30 Kč/ km)
Oprava bateriových pólů baterie (při opravách uzavřených baterií je nutno před vlastní opravou počkat 1-2 dny) 500 Kč

 

Těšíme se na vás