Přivezte nám do Jinočan staré autobaterie, zaplatíme 15,50 Kč/ kg.

Výběr autobaterie

Zvažujete, jakou autobaterii vybrat do svého vozu? Poradit vám mohou vyhledávače autobaterií od Varty a Exide. 

Budete k tomu potřebovat znát: rok výroby, typ vozidla (osobní, nákladní, moto), výrobce, modelovou řadu, typ modelu

Např. 2014, osobní, Škoda, Octavia III Combi (5E5), 2.0 TDI 105 kW / 143 PS)

Varta - https://www.varta-automotive.cz/cs-cz/battery-finder v případě, že nefunguje vyhledání na českých stránkách, lze použít ty v angličtině https://www.varta-automotive.com/en-gb/battery-finder  

Exide - https://web.tecalliance.net/exide/cs/home

Jak je na tom Vaše baterie? Přijeďte k nám a zjistíme to. Můžeme Vám ji nabít nebo ji vykoupíme a pořídíte si u nás novou.

Životnost autobaterie ovlivňuje mnoho faktorů jako je střídání teplot, jízda na krátké vzdálenosti, stáří automobilu apod. Kvůli nim pak akumulátor postupně ztrácí kapacitu. A tak je důležitá prevence a pravidelné kontrolování stavu baterie.

Proto si u nás nechte provést měření své autobaterie. Diagnostika autobaterie je prováděna pomocí profi testerů. Vystavíme Vám protokol o stavu měření. Pokud bude potřeba, pomůžeme Vám s výběrem nové autobaterie. Nezapomeňte, že provádíme výkup starých baterií. To znamená, že Vám za Vaši starou autobaterii zaplatíme.

Nabízíme také nabití a regeneraci vybitých akumulátorů. Naše firma disponuje profesionálními měřícími, testovacími a nabíjecími přístroji. Samotné nabíjení trvá přibližně 10-12 hodin u osobních a 10-24 hodin u nákladních baterií. Regenerace (desulfatace) trvá 2-5 dní. Baterii zde můžete nechat nabíjet a po domluvě s technikem si ji vyzvednout.

Baterie do osobního automobilu považujeme ty do 110 Ah, nákladní a trakční od 110 Ah do 240 Ah. Větší baterie nenabíjíme.