V prodejně lze platit hotově a kartou, to platí také pro dobírku. 5.7. (út) a 6.7. (st) je zavřeno - státní svátek, v tyto dny neodesíláme zboží a ani neprodáváme v prodejně.

Výběr autobaterie, měření a dobíjení

Zvažujete, jakou autobaterii vybrat do svého vozu? Poradit vám mohou vyhledávače autobaterií od Varty a Exide. 

Budete k tomu potřebovat znát: rok výroby, typ vozidla (osobní, nákladní, moto), výrobce, modelovou řadu, typ modelu

Např. 2014, osobní, Škoda, Octavia III Combi (5E5), 2.0 TDI 105 kW / 143 PS)

Varta - https://www.varta-automotive.cz/cs-cz/battery-finder v případě, že nefunguje vyhledání na českých stránkách, lze použít ty v angličtině https://www.varta-automotive.com/en-gb/battery-finder  

Exide - https://web.tecalliance.net/exide/cs/home

Jak je na tom Vaše baterie? Přijeďte k nám a zjistíme to. Můžeme Vám ji nabít nebo ji vykoupíme a pořídíte si u nás novou.

Životnost autobaterie ovlivňuje mnoho faktorů jako je střídání teplot, jízda na krátké vzdálenosti, stáří automobilu apod. Kvůli nim pak akumulátor postupně ztrácí kapacitu. A tak je důležitá prevence a pravidelné kontrolování stavu baterie.

Proto si u nás nechte provést měření své autobaterie. Diagnostika autobaterie je prováděna pomocí profi testerů. Vystavíme Vám protokol o stavu měření. Pokud bude potřeba, pomůžeme Vám s výběrem nové autobaterie. Nezapomeňte, že provádíme výkup starých baterií. To znamená, že Vám za Vaši starou autobaterii zaplatíme.

Nabízíme také nabití a regeneraci vybitých akumulátorů. Naše firma disponuje profesionálními měřícími, testovacími a nabíjecími přístroji. Samotné nabíjení trvá přibližně 10-12 hodin u osobních a 10-24 hodin u nákladních baterií. Regenerace (desulfatace) trvá 2-5 dní. Baterii zde můžete nechat nabíjet a po domluvě s technikem si ji vyzvednout.

Ceník těchto služeb:

 • Diagnostika: 50 Kč
 • Nabíjení:
  • moto baterie  50 Kč
  • baterie do osobního automobilu: 100 Kč
  • nákladní a trakční baterie: 250 Kč
 • Nabíjení spojené s regenerací:
  • moto baterie:  100 Kč
  • baterie do osobního automobilu: 250 Kč
  • nákladní a trakční baterie: 450 Kč

 Ceny jsou včetně DPH.
Baterie do osobního automobilu považujeme ty do 110 Ah, nákladní a trakční od 110 Ah do 240 Ah. Větší baterie nenabíjíme.Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení