Infolinka: 602 267 958. V prodejně lze platit hotově a kartou. Dobírka: kurýr po Praze přijímá hotovost a kartu, přeprava FOFR pouze hotovost. Otevírací doba 8:00 - 16:00.

Výběr autobaterie, měření a dobíjení

Zvažujete, jakou autobaterii vybrat do svého vozu? Poradit vám mohou vyhledávače autobaterií od Varty a Exide. 

Budete k tomu potřebovat znát: rok výroby, typ vozidla (osobní, nákladní, moto), výrobce, modelovou řadu, typ modelu

Např. 2014, osobní, Škoda, Octavia III Combi (5E5), 2.0 TDI 105 kW / 143 PS)

Varta - https://www.varta-automotive.cz/cs-cz/battery-finder

Exide - https://web.tecalliance.net/exide/cs/home

Jak je na tom Vaše baterie? Přijeďte k nám a zjistíme to. Můžeme Vám ji nabít nebo ji vykoupíme a pořídíte si u nás novou.

Životnost autobaterie ovlivňuje mnoho faktorů jako je střídání teplot, jízda na krátké vzdálenosti, stáří automobilu apod. Kvůli nim pak akumulátor postupně ztrácí kapacitu. A tak je důležitá prevence a pravidelné kontrolování stavu baterie.

Proto si u nás nechte provést měření své autobaterie. Diagnostika autobaterie je prováděna pomocí profi testeru. Vystavíme Vám protokol o stavu měření. Pokud bude potřeba, pomůžeme Vám s výběrem nové autobaterie. Nezapomeňte, že provádíme výkup starých baterií. To znamená, že Vám za Vaši starou autobaterii zaplatíme.

Nabízíme také nabití vybitých akumulátorů. Naše firma disponuje profesionálními měřícími, testovacími a nabíjecími přístroji. Samotné nabíjení trvá přibližně 10-12 hodin. Baterii zde můžete nechat nabíjet a po domluvě s technikem si ji vyzvednout.

Ceník těchto služeb:

  • diagnostika: 50 Kč
  • diagnostika + nabíjení: 100 Kč

Ceny jsou včetně DPH