Přivezte nám do Jinočan staré autobaterie, zaplatíme 15,50 Kč/ kg.

Nabíječka CTEK 5 Time to Go + reflexní přívěšek + výkup staré baterie v prodejně Jinočany 15,50 Kč/ kg

Kód: CTGO
Rozvoz PPL
Značka: CTEK
1 963 Kč 1 622 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Minibanner_baterky_web

Nabíječka CTEK CT5 TIME TO GO je první plně automatická nabíječka autobaterií na světě, která ukazuje, kdy bude Vaše baterie nabitá.

Profesionální nabíječka.Vhodná převážně pro baterie s vázaným elektrolitem, ale i s funkcí pulzního udržovacího nabíjení pro klasické baterie do 160Ah. Pro všechny typy olověných baterií (WET, MF, Ca/Ca, AGM a GEL)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nabíječka CTEK CT5 TIME TO GO je první plně automatická nabíječka autobaterií na světě, která ukazuje, kdy bude Vaše baterie nabitá. Skupina sedmi LED indikátorů ukazuje různé úrovně nabíjení a dobu do nabití baterie. LED diody též zobrazují informaci, kdy je možno bezpečně zkusit nastartovat i kdy bude baterie plně nabita. Patentovaný algoritmus totiž umožňuje zhodnotit stupeň vybití a též odhadnout velikost nabíjeného akumulátoru. Integrované teplotní čidlo dále kompenzuje nabíjecí napětí dle okolní teploty.

 Nabíječka je určena pro všechny typy olověných baterií (WET, MF, Ca/Ca, AGM a GEL). CT5 TIME TO GO nabízí 3 volitelné programy nabíjení. Režim "NORMAL" pro standardní nabíjení olověných baterií typu WET, MF, Ca/Ca a GEL. Režim "AGM" pro baterie AGM a dále režim "RECOND"určený pro regeneraci silně vybitých baterií a pomáhá předejít vrstvení elektrolytu v baterii. Stejně jako u ostatních nabíječek je zde kladen důraz na jednoduchost ovládání a bezpečnost. Nabíječka nejiskří a je chráněna proti zkratování. Je možné ji použít jako udržovací zdroj a nechat ji bez rizika trvale připojenou k baterii.

Parametry:
• Nabíjecí proud: do 5 A
• Typ akumulátoru: Všechny typy 12 V olověných baterií (WET, MF, Ca/Ca, AGM a GEL)
• Kapacita akumulátoru: 20-160 Ah, udržování až do 120 Ah
• Krytí: IP65 (odolná proti stříkající vodě a prachu)
• Ochrana proti jiskření a přepólování

Doplňkové parametry

Kategorie: Nabíječky CTEK
Záruka: 5 let
Hmotnost: 0.6 kg
Kapacita akumulátorů:: 1,2-160 Ah
Nabíjecí proud:: 0,8 A a 5 A
Udržovací dobíjení:: 0,2-120 Ah
Napětí:: 12 V
Délka:: 168 mm
Šířka:: 65 mm
Výška:: 58 mm
Položka byla vyprodána…