V prodejně lze platit hotově a kartou, to platí také pro dobírku. 5.7. (út) a 6.7. (st) je zavřeno - státní svátek, v tyto dny neodesíláme zboží a ani neprodáváme v prodejně.

EXIDE EndurancePRO EFB 12V 225Ah 1150A EX2253 nabitá autobaterie + Letní náplň do ostřikovačů - tableta 2ks + možný výkup staré baterie v prodejně 17,50 Kč/kg

Kód: EX2253
Novinka Osobní odběr
Značka: Exide
5 630 Kč 4 653 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
8.7.2022
Možnosti doručení

Navrženo pro náročné cyklování. Inovovaná baterie s nejlepším cyklickým výkonem, osazená pantentovanou antivibrační technologií HVR® (splňuje požadavky V4), znamená menší riziko selhání, větší spolehlivost startu a delší provozní životnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárek k objednávce nad 1000 Kč - Letní náplň do ostřikovačů - tableta 2ks (citron/jableko/broskev)

O 50% větší počet cyklů ve srovnání se standardní baterií pro nákladní vozidla (pokročilá SHD technologie se separátory se skleněným flísem). I pro dálková nákladní vozidla s vybavením umožňujícím přebývání na palubě. Ideální pro zásobovací vozidla s hydraulickými/elektrickými zvedacími zařízeními. Zlepšená provozní výdrž. Nízká údržba - vyžaduje doplňování vody.

Exide EndurancePRO se vyvíjí: řada baterií "vyrobených pro náročnější cyklování" nyní obsahuje inovativní konstrukci HVR® (High Vibration Resistance), která zajišťuje nesrovnatelnou úroveň robustnosti a minimalizuje riziko neočekávaného a předčasného selhání baterie. Nejen, že zaručuje vynikající cyklické výkony (až 200 cyklů při 50% DoD) a sníženou stratifikaci, jak je jasně vidět na nových štítcích, nová EndurancePRO EFB baterie nyní překračuje nejvyšší požadavky průmyslové referenční vibrační zkoušky (hladina V4 ve vibrační zkoušce EN50342-1) a je dokonale přizpůsobená k instalaci do vozidel, která jezdí v náročném terénu.
To vše znamená menší riziko poruch, větší spolehlivost při startu a delší životnost.

BATERIE, KTERÉ ZNAMENAJÍ PODNIKÁNÍ

NÁKLADNÍ VOZIDLA A AUTOBUSY
Logistika je důležitější než kdykoliv v minulosti, protože zákazníci očekávají rychlejší a předvídatelnější dodávky. Majitelé flotil vozidel se v tomto konkurenčním prostředí zaměřují na celkové provozní náklady. Konec-konců jestliže je nákladní vozidlo nepojízdné, vede to k nespokojenosti zákazníků, nevyužité práci a kapitálu a k možným pokutám a penalizacím.

Společnost Exide navrhla svůj sortiment baterií tak, aby snížila riziko poruch a aby zákazníkům poskytla konkurenční výhodu. Získáte výkon, který je špičkou na trhu, jakož i nižší provozní náklady a baterie pro všechna možná využití.

Extrémně robustní - nyní s technologií HVR® splňuje požadavky V4.

ex_vibraceODOLNOST VŮČI VIBRACÍM

  ex_cykl_vydrzCYKLICKÁ VÝDRŽ   ex_start_vykonSTARTOVACÍ VÝKON
Pro nákladní vozidla s umístěním baterie v zadní části šasi (např. nákladní vozidla Euro 5/ Euro 6) jsou nezbytné baterie, které jsou robustní a odolné vůči velkým vibracím, aby se předešlo jejich poruchám. Odolnost vůči vibracím se také vyžaduje u vozidel, které jezdí na špatných cestách nebo v neupraveném terénu.   Vysoká cyklická výdrž je důležitá u baterií pro
dálková nákladní vozidla umožňující přebývání
na palubě, komerční vozidla pro intenzivní
městské zásobování a užitková vozidla s velkými
energetickými nároky. Dosahuje se tak maximální
životnosti baterie a bezpečného startování.
  Vysoký startovací výkon umožňuje startování
motoru při nízkých teplotách a je potřebný
pro mnohé zemědělské a stavební stroje
s vysokými nároky na energii.

1584451442_500x500_nizka_udrzba 

NÍZKÁ ÚDRŽBA

 

1584451360_500x500_nadstandardna_vybava 

VYSOKÁ ÚROVEŇ VÝBAVY

 

1584451408_500x500_mestske_zasobovanie 

MĚSTSKÉ ZÁSOBOVÁNÍ

Baterie vyžadující občasnou kontrolu hladiny elektrolytu a dolévání destilovanou vodou.

  Baterie navržena tak, aby odolala extrémně vysokým teplotám, elektricky náročnému příslušenství vozu a intenzivnímu městskému provozu. Díky speciální aplikaci uhlíkových aditiv společnosti Exide na záporných deskách baterie se nabíjí až 2x rychleji v porovnání s ostatními konvenčními bateriemi.   Baterie se zvýšeným cyklickým výkonem vhodná pro vozidla vybavená přídavnými hydraulickými a elektrickými zvedacími a manipulačními zařízeními, sloužící na denní zásobování a rozvozy zboží v městských aglomeracích.

 

S DŮVĚROU PŘEDNÍCH VÝROBCŮ VOZIDEL
Exide dodává olovo-kyselinové baterie pro výrobce aut a nákladních vozidel již 130 let. Navrhuje technicky nejvyspělejší produkty v daném odvětví, jako první v roce 2008 uvedl baterie pro nákladní vozidla High Vibration Resistant (HVR®). 

Společnost Exide spolupracuje s předními výrobci užitkových vozidel, včetně:
Isuzu, Iveco, MAN, Nissan, Renault Volvo Trucks, Scania, Bobcat, Case, Claas, Deutz Fahr, EvoBus,
John Deere, Komatsu, New Holland, Wacker Neuson, a mnoho dalších.

Doplňkové parametry

Kategorie: 215Ah - 240Ah
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 40 kg
Kapacita akumulátorů:: 225 Ah
Napětí:: 12 V
Start. proud:: 1100 A
Délka:: 518 mm
Šířka:: 279 mm
Výška:: 240 mm

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení