Přivezte nám do Jinočan staré autobaterie, zaplatíme 15,50 Kč/ kg.

Velkoobchodní spolupráce

Staňte se naším velkoobchodním partnerem a rozšiřte svou nabídku o kvalitní autobaterie

Jsme předními prodejci nových autobaterií od renomovaných výrobců, jako jsou Varta a Exide. Naše dlouholeté zkušenosti a pevně zavedené postavení na trhu nám umožňují nabízet naše produkty za výhodných podmínek, a to nejen při paletovém odběru.

Proč se stát naším velkoobchodním partnerem?

  • Široká nabídka kvalitních autobaterií: Nabízíme široký sortiment autobaterií od předních světových výrobců, které jsou synonymem kvality a spolehlivosti.
  • Výhodné velkoobchodní ceny: Při paletovém odběru a větších objednávkách nabízíme značné slevy a výhodné cenové podmínky, které zvýší vaši konkurenceschopnost na trhu.
  • Flexibilní podmínky spolupráce: Chápeme, že každý obchod má své specifické potřeby. Jsme otevřeni diskuzi o individuálních podmínkách spolupráce, které nejlépe vyhovují vašemu podnikání.
  • Podpora a poradenství: Našim partnerům poskytujeme odborné poradenství a podporu v oblasti výběru a používání autobaterií.

Jak navázat spolupráci?

Pokud máte zájem stát se naším velkoobchodním partnerem a rozšířit svou nabídku o kvalitní autobaterie, neváhejte nás kontaktovat. 
Kontaktní osoba: Lukáš Kandler, tel. +420608273115, lukas.kandler@vykup-jinocany.cz.

Těšíme se na spolupráci s vámi a na možnost podpořit růst vašeho podnikání prostřednictvím našich kvalitních produktů a výhodných obchodních podmínek.