Přivezte nám do Jinočan staré autobaterie, zaplatíme 15,50 Kč/ kg.

Varta Promotive Blue 12V 170Ah 1000A, 670 104 100, M9 nabitá autobaterie + reflexní přívěšek + výkup autobaterie v prodejně za 15,50 Kč/ kg

Kód: M9
Osobní odběr Jinočany
Značka: VARTA
4 719 Kč 3 900 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Autobaterie Varta pro všestranné použití. Pro nejlepší výkony při startování velkých motorů za studena. 

Minibanner_baterky_web

Detailní informace

Detailní popis produktu

Autobaterie VARTA, která se hodí všestranné použití a zajišťuje nejlepší výkony pro startování velkých motorů za studena. Díky vyspělé technologii na úrovni originálního vybavení a nejnižší spotřeby vody dochází k úspoře celkových provozních nákladů. Baterie splňuje požadavky normy normy EN (EN 3) a normy (V2) – odolnost proti otřesům. Je velmi bezpečná (technologie labyrintového víka, integrovaná ochrana proti zpětnému zážehu, chráněné póly, speciální krytky). Dochází k minimálnímu samovybíjení (technologie legování mřížky na základě vápníku a stříbra).

Použití:

Vhodná pro zemědělská, městská, dodávková a těžká nákladní vozidla. Pro moderní dodávkové vozy, moderní nákladní vozy, zemědělské stroje a stavební stroje.

TIP PRO VÁS: Nezapomeňte k nám přivézt svoji starou autobaterii. Vykoupíme ji od Vás a ušetříte tak až několik set korun při nákupu nové! Více informací, jak si spočítat, kolik za svoji starou autobaterii od nás dostanete, najdete v tomto článku nebo v ceníku Výkup autobaterií.

Doplňkové parametry

Kategorie: 170Ah - 190Ah
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 44.2 kg
Napětí:: 12 V
Kapacita:: 170 Ah
Start. proud:: 1000 A
Délka:: 513 mm
Výška:: 223 mm
Výška: 223 mm
Zkrácený kód: M9
Položka byla vyprodána…