V prodejně lze platit hotově a kartou, to platí také pro dobírku. 5.7. (út) a 6.7. (st) je zavřeno - státní svátek, v tyto dny neodesíláme zboží a ani neprodáváme v prodejně.

Baterie EXIDE

Exide Technologies

Představujeme vám novou značku autobaterií na našem e-shopu – značku EXIDE.

Jedná se o původně americkou značku. Exide je zároveň druhým největším výrobcem olověných akumulátorů na světě. Nabízí široký výběr autobaterií pro osobní a nákladní automobily. Exide je také značkou pro motobaterie a trakční baterie. Baterie Exide jsou spolehlivé a kvalitní.

Historie značky

Tato společnost byla založena před víc jak sto lety a u samého zrodu stál vynálezce T. A. Edison. Víceprezident společnosti Electric Storage Battery Company, z které se postupem času vyvinula dnešní Exide Technologies, pan Gibbs, o vytvoření spolehlivého mechanizmu pro skladování energie.

Celosvětová společnost pro výrobu baterií

V dnešní době má Exide Technologies 13 závodů, kde vyrábí startovací baterie po celém světě, z toho 7 jich je v Evropě a v dalších 89 zemích má své zastoupení.

Technologie

Exide inovační značkou, která jde vstříc budoucnosti. Ve svých produktech zhodnotil výsledky spolupráce s NASA. Dále připravuje zdroje energie pro vozidla budoucnosti.

Partneři

Exide je dodavatelem do prvovýroby například pro tyto značky aut: Peugeot, Citroën, Fiat, Renault, VW Group, Ford, Volvo, BMW, Chrysler a jiné.

Na našem e-shopu naleznete autobaterie Exide PREMIUM, Exide EXCELL, Exide EXPERT HVR a Exide PROFESSIONAL POWER

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení