V prodejně lze platit hotově a kartou, to platí také pro dobírku. 5.7. (út) a 6.7. (st) je zavřeno - státní svátek, v tyto dny neodesíláme zboží a ani neprodáváme v prodejně.

Baterie VARTA

Proč autobaterie VARTA®?

Značka VARTA®, která je na trhu již 125 let, zaručuje osvědčenou kvalitu. Produkty této značky najdete v milionech aut, motorových člunů, motocyklů a obytných přívěsů. Důvěřují jí řidiči po celém světě.

Baterie VARTA jsou neustále inovovány. Inovace jsou zaměřeny na snížení spotřeby paliva například u motorů Start-Stop. U těchto motorů se při výrobě uvolní o 20 % méně emisí, a tak tyto baterie spolehlivě opětovně startují vaše motory a efektivně snižují jejich spotřebu.

Autobaterie VARTA zaručují delší životnostnižší náklady na pořízení, menší korozi, kvalitu napříč všemi řadami baterií od řady pro osobní automobily, přes technologii Start-Stop, až po profesionální výrobky určené pro motorové čluny.

Značka VARTA® je jistotou spolehlivé a precizní (vytříbené) technologie, která vám zajistí nejlepší kvalitu ve své třídě.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení